3 peamist eelist siidist padjapüüriga magamisel

3 peamist eelist siidist padjapüüriga magamisel

Me kõik teame, et siid on luksuslik materjal. Nii et pole kahtlustki, et siidist padjapüür on luksuslik täiendus igale voodipesukomplektile. See mitte ainult ei näe välja vapustav vaid sellel on ka kasulikud omadused nahale ning juustele.

Siidist padjapüüriga magamine aitab ennetada kortse ja padjanägu kuna selle sile materjal ei tekita hõõrdumist. Siid on ka hüpoallergeenne, seega on see ideaalne valik õrna nahaga kasutajatele.

 

Siidist padjapüür on vajalik kui sul on pikad juuksed. See aitab hoida juuksed sileda ja siidisena ning vähendab pusasid. See pole veel kõik, on veel mõned märkimisväärsed eelised siidist padjapüüri kasutamisel, millest saate lugeda all pool.

Contents

Siidist padjapüüri kasulikud omadused

Siid suurepärane materjal. See on sile, elegantne ja ka nahale hea. Pole mingi üllatus, et siidist padjapüürid on populaarne valik inimeste hulgas kes otsivad ekstra luksust oma ellu. Kuid mis on need kasulikud omadused? Heidame pilgu peale!

#1. Siidist padjapüüriga magamise eelised

Siidist padjapüüriga magamine võib teie und parandada. Siid on naturaalselt hingav materjal mis ei ima niiskust nii nagu mõned teised materjalid nt puuvill. See tähendab, et tunnete end öösel jahedamalt ja mugavamalt ning on väiksem tõenäosus, et ärkate sassis juustega.

Lisaks põhjustavad siidist padjapüürid vähem kortse kui muud tüüpi padjapüürid.

Nii et kui otsite viisi, kuidas hoida oma nahk noore ja värskena, on siidist padjapüüriga magamine hea valik.

#2. Siidist padjapüüri kasulikud omadused nahale

Nagu mainitud on siid väga õrn materjal. See muudab selle suurepäraseks valikuks tundliku nahaga inimestele, kuna see ärritab nahka vähem kui mõned muud materjalid. Siid on ka hüpoallergeenne, nii et kui olete allergiline, võib siidist padjapüür olla teie jaoks hea valik.

READ MORE  Wellhealthorganic.com:5-Amazing-Health-Benefits-of-Guava

Vähe sellest, siidist padjapüürid võivad aidata vähendada kortsude teket. Sile kangas aitab naha siledana hoida ning vähene imamisvõime tähendab, et naha loomulikud õlid väljuvad öö jooksul väiksema tõenäosusega.

#3. Siidist padjapüüri kasulikud omadused juustele

Sassis juustega ärkamine on meie kõigi jaoks väga tüütu. Siidist padjapüür aitab seda ennetada. Tänu siledale materjalile ei aja see juukseid nii palju sassi kui mõned teised materjalid. Seetõttu on ka väiksem tõenäosus, et juukseotsad lähevad katki.

Seega, kui otsite viisi, kuidas hoida oma juukseid tervena, on siidist padjapüür hea valik.

Kuidas valida õiget siidist padjapüüri

Õige siidist padjapüüri valimine võib olla keeruline. Kuna turul on nii palju erinevaid tüüpe ja stiile, kuidas saate olla kindel, et valite endale sobivaima? Siin on mõned asjad, mida siidist padjapüüri ostmisel meeles pidada:

  1. Materjali tüüp

Padjapüürides kasutatakse kahte peamist tüüpi siidi: mulberry ja charmeuse. Mulberry siid on kõrgeima kvaliteediga saadaolev siid ning seda peetakse tugevaimaks ja vastupidavamaks tüübiks. Charmeuse siid on veidi kergem ja õrnem, kuid siiski sile ja pehme.

  1. Niitide arv

Niitide arv näitab kui palju on niite ruutsentimeetri kohta kangal. Mida kõrgem niitide arv, seda tihedamalt on kangas kootud. Suurema niitide hulgaga siid on küll kallim kuid samas ka vastupidavam ja kestab kauem.

2. Suurus

Siidist padjapüürid on erinevates suurustes. Enamus padjapüürid on tavaliselt 50x66cm või 50x76cm. Queen- ja king-size padjapüürid on tavaliselt 50x90cm või 50x100cm. Soovitame teil enne oma padi üle mõõta, et tagada õige suurusega padjapüür.

3. Värv

Siidist padjapüürid on saadaval laias värvivalikus. Valige värv, mis sobib teie voodipesuga või sobib hästi teie magamistoa värviga.

READ MORE  The Benefits of Seeing an Auto Accident Chiropractor After a Crash

4. Muster

Kui soovite oma padjapüürile veidi isikupära, valige mustriga padjapüür. Saadaval on palju erinevaid mustreid, nii et leiate kindlasti midagi, mis teile meeldib.

5. Hind

Siidist padjapüürid jäävad vahemikku 40–100€. Hind sõltub siidi kvaliteedist ja padjapüüri suurusest.

6. Hooldus

Enne siidist padjapüüri ostmist lugege kindlasti hooldusjuhiseid. Siid on õrn kangas ja seda tuleb käsitseda ettevaatlikult. Enamikku siidist padjapüüre saab õrnalt masinas pesta, kuid alati on kõige parem kontrollida hoolduse etiketti.

Nüüd teate, mida tasub vaadata enne siidist padjapüüri ostmist. Niisiis, on aeg valida ostmiseks parim siidist padjapüür. Kuna saadaval on nii palju erinevaid valikuid, leiate kindlasti ideaalse, mis aitab teil iluund nautida.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *